Opinie

Opinie uczestników z organizowanych kursów:

Wybierz wykładowcę:

“Estetyka i precyzja w odbudowie zębów bocznych” 17-18 stycznia 2020 r., Warszawa

“Estetyka i precyzja w odbudowie zębów bocznych” 31 marca 2019 r., Warszawa

“Estetyka kompozytowa w odcinku przednim” 29-30 marca 2019 r., Warszawa

“Odbudowy kompozytowe- bezpieczna droga do przebudowy zgryzu” 22 listopada 2019 r., Warszawa

“Odbudowy kompozytowe- bezpieczna droga do przebudowy zgryzu” 21 listopada 2019 r., Warszawa

“Odbudowy kompozytowe- bezpieczna droga do przebudowy zgryzu” 18 października 2019 r., Warszawa

“Odbudowy kompozytowe- bezpieczna droga do przebudowy zgryzu” 18 maja 2019 r., Warszawa

“Odbudowy kompozytowe- bezpieczna droga do przebudowy zgryzu” 25 kwietnia 2019 r., Warszawa

“Odbudowy kompozytowe- bezpieczna droga do przebudowy zgryzu” 16 marca 2019 r., Warszawa

“Kompozytowa Rehabilitacja Estetyczna” 15-16; 17-18 listopada 2019 r. Szczecin

“Kompozytowa Rehabilitacja Estetyczna” 25-26; 27-28 października 2019 r. Szczecin

“Kompozytowa rehabilitacja estetyczna” 7-8; 9-10 czerwca 2019 r., Szczecin

“Codzienna stomatologia w odcinku bocznym- funkcjonalna i estetyczna” 21 października 2018r., Warszawa

II Moduł Masterkursu– “Addycyjna odbudowa protetyczna startych zębów- zachowawcza metoda do uzyskania estetycznych i okluzyjnych odbudów bez preparacji“, 13-14 grudnia 2019 r., Warszawa.

“Kurs spełnia oczekiwania każdego lekarza dentysty, który marzy o kompleksowym interdyscyplinarny, leczeniu pacjentów. Świetna organizacja i atmosfera. Prowadzący Prof. Camillo D’Arcangelo w pełni oddany kursantom i gotowy odpowiadać na wszystkie pytania , wątpliwości, dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.”

“Kursy i wykłady Profesora są najlepsze z najlepszych. Mówię to wszystkim swoim kolegom z zawodu, a poza tym kultura i jego klasa jest w dzisiejszych czasach rzadko spotykana”. lek. dent. Wojciech Plebankiewicz

“Szkolenia organizowane przez Micerdent mogą być wzorem dla innych organizatorów, zarówno jesli chodzi o poziom merytoryczny ekspertów, jak też pod względem zapewnionego sprzętu i materiałów do warsztatów praktycznych. Ogromna wiedza i doświadczenie Prof. Camillo D’Arcangelo jak tez doskonałe przygotowanie materiałów multimedialnych sprawiają, że duża dawka nowej wiedzy może być z łatwością przyswojona przez kursantów i natychmiast wprowadzona do praktyki stomatologicznej, z korzyścią dla pacjentów i satysfakcją dla lekarzy stomatologów. Nie bez znaczenia jest również fakt, że w trakcie zajęć trwających nawet 11 godzin firma Micerdent zapewnia znakomity catering”. – lek. dent. Paweł Burek

“Bardzo dobrze zorganizowane szkolenie. Wysoki poziom merytoryczny. Rewelacyjny wykładowca. Jednak lepiej gdyby zajęcia praktyczne były zorganizowane przy profesjonalnych stanowiskach i fantomach”. – lek. dent. Andrzej Moroń

I Moduł Masterkursu – “Biofunkcyjna koncepcja leczenia problemów okluzyjnych i posturalnych w ramach planu rehabilitacji estetyczno-funkcjonalnej – kurs z fizjoterapeutą”, 4-5 października 2019 r., Warszawa.

III Moduł Masterkursu– Biofunkcyjna koncepcja leczenia problemów okluzyjnych i posturalnych w ramach planu rehabilitacji estetyczno-funkcjonalnej. Poziom zaawansowany”, 30 maja 2019 r. – 1 czerwca 2019 r., Uniwersytet w Chieti, Włochy.

“Biomorfologia i anatomia kształtu zębów przednich i bocznych. Kompozyt & Sztuka- od rysunku po perfekcyjne modelowanie”

14-15 września 2019 r., Warszawa